Reklama3
To co nás zaujalo pro rok 2015
reklama3
reklama3
reklama3
reklama3
reklama3
reklama3
Reklama1
reklama1

reklama
Katalog táborĹŻ
Jak vybrat tábor
ÄŚlánky
Inzerce
VýmÄ›na odkazĹŻ
FAQ
Pro poĹ™adatele táborĹŻ
NejznámÄ›jší organizátoĹ™i 
The trip to fancy, o. s.
Novach s. r. o.
???
???
???
???
???
???
???
???
???
Reklama2 Úvod Kontakt Mapa stránek
reklama

Inzerce:

Tato inzerce je určena pro smysluplné věci!!! Neslouží jako spamová zeď. Vyhrazujeme si právo  inzerát nezveřejnit v případě nevhodného obsahu, např. sexuální podtext, třídní nesnášenlivost, apod. Inzeráty budou zveřejněny nejméně po dobu 2 měsíců od jejích publikování.


Práce na táborech
více...
Volná tábořiště
více...
Vybavení tábora
více...


Zadat svůj inzerát můžete níže ve formuláři. Váš inzerát bude uložen a bude čekat na schálení administrátora inzertní sekce. Po schválení administrátora bude inzerát uveřejněn.

*) Povinná položka

Inzerce
Zařazení inzerátu*):
Nadpis*):

E-mail*):

 

Telefon:

Web:


Text inzerátu*):

Souhlas se zpracováním údajů


Odesláním formuláře souhlasím, aby správce, tedy katalogtaboru.cz, zpracoval údaje ve formuláři, v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, přes určené zpracovatele, tj. základní články katalogtaboru.cz a jeho nadřízené složky a k tomu, aby správce mohl použít tyto údaje pro organizování a zabezpespečení činnosti katalogtaboru.cz. Beru na vědomí.  Jsem poučen a souhlasím s tím, aby správce archivoval údaje v souladu s archivační směrnicí katalogtaboru.cz a následně po uplynutí archivační doby provedl skartaci. Beru na vědomí, že svůj souhlas mohu kdykoliv písemně odvolat.Reklama4-ĹŻ§.reklama4
linka
© copyright 2015 created by www.katalogtaboru.cz