Reklama3
To co nás zaujalo pro rok 2014
reklama3
reklama3
reklama3
reklama3
reklama3
reklama3
Reklama1
reklama1

reklama
Katalog táborů
Jak vybrat tábor
Články
Inzerce
Výměna odkazů
FAQ
Pro pořadatele táborů
Nejznámější organizátoři 
The trip to fancy, o. s.
???
???
???
???
???
???
???
???
???
???
Reklama2 Úvod Kontakt Mapa stránek
reklama


Výměna odkazů - výmněnná reklama

K tomu aby byla Vaše i naše webová prezentace na internetu dostatečně vidět není třeba se modli a vzývat nadpozemnské síly.
Jednou z cest jak se zviditelnit jsou tzv. zpětné odkazy. Níže jsou uvedeny naše bannery, které můžete lehce vložit na Váš web.
My Vám na oplátku nabízíme to samé. Váš banner (odkaz) vložíme zde, viz. níže.

PRAVIDLA:

1. Zkopírujte do svých stránek  html kod pod bannerem, který chcete vložit na Vaše stránky.

2. Jakmile se bude náš banner zobrazovat na Vašich stránkách, napiště nám e-mail (katalogtaboru[zavin]seznam.cz) s odkazem na stránku, kde se náš banner zobrazuje. Dále nám zašlete banner, který se má zobrazovat na našich stránkách.

3. Odkaz z našich stránek povede na úvodní stranu webové prezentace na, které je umístěn náš banner.

4. Vyhrazujeme si právo neumístit Váš banner na naše stránky v případě nevhodnosti obsahu Vaši webové prezentace, např. erotická témata, třídní nesnášenlivost, apod... Zároveň Vás požádáme o stažení našeho banneru z Vašch stránek.

5.  V týdenních intervalech sledujeme zda jsou naše odkazy na Vašich stránkách stále aktivní, pokud nebudou ihned zablokujeme a smažeme Vás banner z našich stránek.

6. Pravidla jsou průběžně doplňována a jste povinni se snimi seznámit. Vložením našeho banneru na Vaše stránky souhlásíte s těmito pravidly.

7. Poslední aktualizace praviděl 5.1.2014

Bannery na Váš web:


1) (99x100)
Letní dětské tábory, katalog akcí pro děti.

<a href="http://www.katalogtaboru.cz" title="Letní dětské tábory, katalog akcí pro děti."><img src="http://katalogtaboru.cz/images/katalogtaboru(1).gif" alt="Letní dětské tábory, katalog akcí pro děti." width="99" height="100" border="1" /></a>


2) (200x156)
Letní dětské tábory, katalog akcí pro děti.

<a href="http://www.katalogtaboru.cz" title="Letní dětské tábory, katalog akcí pro děti."><img src="http://katalogtaboru.cz/images/katalogtaboru(2).gif" alt="Letní dětské tábory, katalog akcí pro děti." width="200" height="156" border="1" /></a>


3)(500x83)
Letní dětské tábory, katalog akcí pro děti.

<a href="http://www.katalogtaboru.cz" title="Letní dětské tábory, katalog akcí pro děti."><img src="http://katalogtaboru.cz/images/katalogtaboru(3).gif" alt="Letní dětské tábory, katalog akcí pro děti." width="500" height="83" border="1" /></a>


Vaše odkazy jsou umístěny zde:

thetriptofancy.cz


Reklama4-ů§.reklama4
linka
© copyright 2014 created by www.katalogtaboru.cz